کارتریج پرینتر لیزری hp مدل 79A

تصویر  کارتریج پرینتر لیزری hp مدل 79A
چاپ یا پرینت، به عمل پاشیده شدن رنگ یا گداختن پودر بر روی کاغذ توسط دستگاه پرینتر یا کپی اطلاق می شود.به منبع رنگی که بر روی کاغذ توسط پرینتر حک می شود؛ جوهر در پرینترهای جوهر افشان و پودر در پرینترهای لیزری می گویند.

850,000 ریال
پرداخت فوری

کارتریج لیزری مشکی اچ پی غیر اورجینال HP 79A Laserjet Black Cartridge
کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP 79A، از کارتریج های جدید بازار بوده که با دستگاه پرینترهای HP LaserJet Pro M12a, M12w, M26a, M26nw سازگار است. قابلیت شارژ دوباره توسط تونرهای موجود در بازار، کیفیت چاپ خوب و قیمت مناسب از دیگر ویژگی های این کارتریج می باشد.

توضیحات کامل

در حال حاضر ، تعداد بیشماری کارتریج تونر لیزری در بازار موجود است. بنابراین ، انتخاب مقرون به صرفه ترین گزینه با کیفیت بهتر و مناسب ترین  قیمت کارتریج می تواند یک کار دشواری باشد. بسیاری از تولیدکنندگان چاپگر بهترین کیفیت محصول را با قیمت نسبتاً کمتری در اختیار مشتریان قرار می دهند. در میان انواع محصولات موجود در بازار کارتریج  79 a  یکی از گزینه های مورد توجه برای پرینتر HP شماست. کارشناسان این محصول را به عنوان معروف ترین و یکی از بهترین محصولات برای خرید توصیه می کنند.هنگام خرید ، پیدا کردن کارتریج در سایت های آنلاین بسیار آسان است. دلیل این امر این است که این محصولات بهترین عملکرد و همچنین نتایج با کیفیت عالی را به شما ارائه می دهند که با رضایت عالی بهترین عملکرد و نتایج شگفت انگیز را به شما ارائه می دهند. شما هنگام استفاده از این کارتریج ها هرگز با چاپ های مبهم و یا لکه های جوهر مواجه نخواهید شد. استفاده از این محصول به شما کمک می کند تا اسناد حرفه ای خود را به طور کامل چاپ کنید ، بدون آنکه ناگهان جوهر از بین برود و شما مجبور به متوقف کردن در وسط کار شوید. علاوه بر این ، جدیدترین کارتریج های تونر لیزری HP دارای یک ویژگی خاص ، یک تراشه هوشمند است که در صورت نیاز به تعویض کارتریج ، از قبل به شما می گوید. این ویژگی کمک بزرگی به کاربران می کند ، زیرا می توانید کارتریج های جوهر را قبل از اتمام جایگزین کنید. بنابراین ، این نیز یکی از اصلی ترین دلایلی است که باید چنین کالایی را در نظر بگیرید. وقتی همه ویژگی ها و عملکرد کارتریج های تونر لیزری HP را می دانید ، نمی توانید به هیچ گزینه دیگری فکر کنید.

کارتریج های سازگار مقدار دقیق تونر را حمل می کنند و مشخصات مشابه محصول اورجینال را دارند. کارتریج های پرینتر سازگار که توسط شرکت های شخص ثالث تولید شده اند ، تضمین می کنند که علاوه بر مناسب بودن  قیمت کارتریج A 79 از مشخصات نصب شده کارتریج های چاپگر برای هر دو عملکرد صفحه و کیفیت چاپ برخوردار باشند. برای کسانی که به دنبال راه حل های چاپی ارزان و با قیمت مناسب هستند ، کارتریج های تونر ساخته شده دوباره تولید شده گزینه ی خوبی هستند.

انواع کارتریج

کارتریج جوهرافشان

تامین رنگ در چاپگر های جوهرافشان توسط کارتریج جوهرافشان انجام میشود. این چاپگرهای جوهرافشان توسط پاشیدن قطرات بسیار ریز جوهر  بر روی یک صفحهٔ کاغذ به وسیله منافذ بسیار ریزی که در هد دستگاه وجود دارد، باعث به وجود آمدن تصاویر سیاه و سفید و تصاویر رنگی می‌شود.

کارتریج لیزری

 کارتریج لیزری یکی از اجزای مصرفی پرینتر لیزری است که شامل پودر تونر است. تونر ها توسط شارژ الکترواستاتیک درام و الحاق آن با غلتک بر روی کاغذ در مدت زمان پرینت توسط پرینتر، روی کاغذ پرینت میکنند. به نظر می رسد در محیط فناوری امروزی الگویی در صنعت چاپگر ایجاد شده است.

 کارتریج های موجود در بازار 

کارتریج اصلی (اورجینال)

کارتریج فابریک ( یا همان اورجینال ) ، کارتریجی میباشد که توسط شرکت سازنده پرینتر (چاپگر) ، با هولوگرام اصلی به فروش میرسد. این کارتریج هر چند با کیفیت عالی و سازگار با دستگاه پرینتر می باشد اما هزینه زیادی را به همراه دارد. کارتریج اورجینال برای پرینت های با کیفیت و با قابلیت ماندگاری بالا مناسب است.

کارتریج های طرح (غیر اورجینال)  

کارتریج طرح فابریک (High Copy) ، کارتریجی است که توسط کارخانه های غیر سازنده پرینتر اصلی تولید می شوند که کلیه قطعات آن تولید اول هستند. امروزه با استفاده از بهترین قطعات در تولید کارتریج توانسته اند کارتریجی با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب و به صرفه  تولید کنند . یکی از خصوصیات مهم کارتریج طرح فابریک، قابل شارژ بودن آن تا حداکثر 4 بار است . انتظار افراد از کارتریج این است که چاپ با کیفت در اختیارشان قرار دهد. پیشنهاد ما خرید کارتریج طرح فابریک به جای اورجینال است. شما می توانید با  خرید کارتریج 79 A طرح فابریک در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 پرینتر لیزری

پرینتر های لیزری برای جوهر مورد نیاز خود از تونر استفاده میکنند . استفاده از تونر اصلی و قطعات اصلی اهمیت بسیاری در پرینتر های لیزری دارد . اگر به این موضوع بی توجه باشید و از اجناس تقلبی استفاده کنید علاوه بر اینکه چاپ نهایی کیفیت اصلی را نخواهد داشت  احتمال صدمه دیدن پرینتر نیز وجود دارد . به همین دلیل پیشنهاد می کنیم همیشه از تونر های اصلی که توسط شرکت سازنده پرینتر به صورت اختصاصی طراحی شده اند استفاده کنید .

کارتریج لیزری مهپارس مناسب پرینتر های لیزری  طراحی شده است .

مراقبت و نگهداری

از آنجا که شارژ کارتریج و مواد مصرفی ماشینهای اداری یک فرایند تخصصی است توجه به نکات زیر لازم می باشد :

تیراژ چاپ پرنترهای سیاه و سفید  توسط شرکت سازنده پرینتر براساس چاپ متن بر روی قطعه کاغذ A4 اعلام شده است. 

به منظور بالا رفتن سطح کیفیت چاپ و عدم پیش آمد مشکل در کیفیت و کمیت مواد مصرفی می بایست به نوع جوهر و یا پودراختصاصی، کنترل کیفیت قطعات داخلی کارتریج وپوکه توجه کرد.

 می بایست کارتریج ها همیشه در حالت افقی حمل و نگه داری شود.

 دمای نگهداری کارتریج بین 0 تا 35 درجه می باشد.

کارتریج ها نباید در کنار پنجره و در معرض شدید خورشید و گرد و غبار قرار گیرد.

 در هنگام پرینت دستگاه را خاموش نکنید و یا درب آن را باز نکنید زیرا در دو حالت موجب گیر کردن کاغذ در پرینتر میشود.

 از چاپ بر روی کاغذ چسب ناک و یا کاغذ های منگنه دار پرهیز کنید.

 بهتر است که پریز برق پرینتر با یک پرینتر لیزری دیگر یا با مانیتور لامپی و یا کامپیوتر مشترک نباشد و جهت جلو گیری از جرقه زدن نباید کابل پرینتر و پریز شل باشد.

هنگام استفاده از کاغذ های سنگین حتما نوع کاغذ را در درایو مشخص کنید تا پرینتر وزن کاغذ را بداند و سرعت حرکت آن را مشخص و تنطیم کند در غیر این صورت ممکن است رنگ چاپی به کاغذ نچسبد و به راحتی کنده شود.

استفاده بی وقفه از پرینتربرای مدت طولانی موجب آسیب شدید به آن می شود.

 

کارتریج مشکی اچ پی لیزری  نسخه ی بهینه شده و عالی برای چاپ می باشد که با صرفه جویی در هزینه قادر خواهد بود تا قابلیت کار شما را افزایش دهد، این دستگاه های چند منظوره هزینه های چاپ (پرینت) را به شدت کاهش می دهند، این به آن معنی است که شما قادر خواهید بود تا اسناد خود را بسیار با کیفیت حرفه ای پرینت بگیرید.

دستگاهای سازگار با کارتریج 79A :

M12a 

M12w

M26a

M26nw

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ویرا پردازان پدیدار به شماره 88863060-021 تماس بگیرید.