کارتریج hp 26A لیزر مشکی

تصویر  کارتریج hp 26A لیزر مشکی
کارتریج تونر مشکی اچ پی HP 26A اورجینال، یکی از پر مصرف ترین و جدیدترین کارتریج های شرکت HP است که با دستگاه های سری HP M402 و M426 سازگار است. این کارتریج با کد فنی CF226A و کد عمومی 26A در بازار شناخته می شود که بصورت اورجینال و فابریک عرضه می شود. کارتریج مورد نظر می تواند تا 3100 برگ کاغذ را با کیفیت عالی چاپ نماید.

نوع چاپ سیاه و سفید
5,000,000 ریال
پرداخت فوری

کارتریج جوهرافشان (به انگلیسی: Ink cartridge) منبع تامین رنگ در چاپگرهای جوهرافشان است. چاپگرهای جوهرافشان به وسیلهٔ پاشیدن قطرات ریز جوهر روی یک صفحهٔ کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد، باعث به وجود آوردن تصاویر سیاه و سفید و رنگی می‌شود.

کارتریج تونر (به انگلیسی: Toner cartridge) یا لیزر تونر (به انگلیسی: laser toner) یا کارتریج لیزری یکی از اجزای مصرف شدنی پرینتر لیزری است که شامل پودر تونر می‌باشد. تونر به وسیلهٔ شارژ الکترواستاتیک درام و گداختن آن با غلتک بر روی کاغذ در مدت زمان انجام پرینت، روی کاغذ چاپ می‌شود.

انواع کارتریج:

کارتریج اصلی

کارتریج اصلی، کارتریجی است که توسط کارخانه سازنده دستگاه پرینتر یا کپی تولید و با هولوگرام اصلی روانه بازار می گردد. این نوع کارتریج اگرچه با کیفیت خوب و سازگار با دستگاه می باشد اما هزینه زیادی را به کاربر تحمیل می نماید. کارتریج اصلی برای چاپ های با کیفیت و با قابلیت ماندگاری بالا مناسب است.

برند اچ پی
نوع چاپ سیاه و سفید
قابليت تشخيص متن OCR 0
کاربرد دستگاه تک کاره