پرینترلیزری سامسونگ مدل Xpress M2020

تصویر  پرینترلیزری سامسونگ مدل Xpress M2020
دستگاه «Xpress M2020» ساخت شرکت سامسونگ، پرینتری لیزری و تک‌کاره با قابلیت چاپ سیاه‌و‌سفید است که در میان پرینترهای رده‌ی متوسط کلاس خود قرار می‌گیرد. پرینتر M2020 سرعتی برابر با 20 صفحه در دقیقه را می‌تواند ارایه دهد. پرینترهای لیزری عموماً برای چاپ متن به کار می‌روند به‌ویژه وقتی‌که از نوع تک‌رنگ باشند. ازاین‌رو اگر قصد چاپ اشکال گرافیکی و عکس را دارید به سراغ مدل‌های دیگر مانند پرینترهای جوهرافشان بروید. برای چاپ 2 رو هم باید در این مدل به‌صورت دستی اقدام کنید و قابلیت چاپ دوپلکس اتوماتیک وجود ندارد.

9,200,000 ریال
پرداخت فوری

سامسونگ M2020 پرینتر لیزری تک رنگی می‌باشد که هدف از طراحی آن مستقیما استفاده در دفاتر کاری کوچک، دفاتر خانگی یا استفاده های شخصی بوده است. این پرینتر بسیار کوچک ساخته شده و به راحتی می‌تواند بر روی هر میز شلوغی جای گیرد. همچنین ظرفیت کاغذ و سرعت آن نیز در حدی می‌باشد که بتواند به راحتی نیازهای مرتبط را برطرف نماید. همچنین قیمت مناسبی نیز دارد تا بتواند مورد علاقه‌ی طیف گسترده ای از کاربران قرار گیرد

پرینتر لیزری مدل M2020 دارای ابعاد 330.5x215.9x177.8 می‌باشد که این ابعاد برای این نوع پرینتر بسیار مناسب بوده و وزنی بالغ بر 3.99 کیلوگرم داراست. این دستگاه از نوع محصولات تک کاره بوده و فقط دارای یک رنگ می‌باشد. سرعت چاپ این دستگاه در نوع خودش بسیار عالی بوده به طوری که در هر دقیقه 21 صفحه برای شما پرینت می‌گیرد. رزولوشن چاپ این دستگاه بسیار عالی بوده به طوری که مشتری در این نوع هیچ کمبودی احساس نمی‌کند.

 

بررسی ویژگی های ظاهری

ساختار مناسب پرینتر سامسونگ مدل Xpress M2020آن را به عنوان یک محصول بسیار مناسب برای شرکت ها و کسب و کار های کوچک تبدیل کرده است.

ابعاد کم این دستگاه باعث می شود تا به راحتی کم ترین میزان فضای ممکن را بر روی میز کار اشغال نموده و از این طریق بتوان میز کار را برای قرار دادن دیگر وسایل مانند مانیتور استفاده نمود.

بر روی دستگاه چراغ های نشانگر و LED برای نمایش وضعیت دستگاه قرار داده شده اند.

سینی کاغذ پرینتر سامسونگ مدل Xpress M2020در قسمت جلویی دستگاه قرار گرفته و پس از عملیات چاپ، می توان برگه ها را از قسمت بالای برداشت.

شاید این محصول از نظر رنگ بندی و ساختار زیبایی خاصی نداشته باشد، اما دوام و کیفیت بالای این محصول آن را به یک محصول با ارزش تبدیل کرده است.

وزن تقریباً ۴ کیلویی پرینتر سامسونگ مدل Xpress M2020 باعث شده است تا حمل و نقل و جابجایی آن بسیار آسان باشد.

ظرفیت سینی کاغذ

برای چاپ بر روی این پرینتر می تواند تا ۱۵۰ برگ را در داخل سینی کاغذ آن قرار داد.

سایز های مختلف در این سینی کاغذ پشتیبانی می شوند و می توان از آن ها با توجه به برنامه ریزی دستگاه برای چاپ استفاده نمود.

علاوه بر این پشتیبانی از انواع مختلف کاغذ مانند کاغذ های روزنامه، پاکت نامه، لیبل و … از دیگر ویژگی های پرینتر سامسونگ مدل Xpress M2020 به حساب می آید.

این پرینتر برای چاپ متن ها و اسناد به صورت یک رو و سیاه و سفید به کار برده می شود.

به همین دلیل نمی توان انتظار کیفیت بالا برای چاپ تصاویر در این پرینتر را داشت.

اگر قصد استفاده از پرینتر ها برای چاپ با کیفیت تصاویر را دارید بهتر است به سراغ مدل های جوهر افشان سامسونگ بروید.

سرعت چاپ و ظرفیت نهایی

این محصول سامسونگ می تواند در هر دقیقه ۲۰ صفحه را به صورت یک رو و سیاه و سفید چاپ نماید.

در مقایسه با پرینتر های مدرن امروزی این ۲۰ صفحه نمی تواند عدد بزرگی باشد اما کیفیت بالای ۱۲۰۰×۱۲۰۰ dpi برای چاپ باعث می شود تا بتوانیم از نظر سرعت در چاپ با کیفیت متون آن را با پرینتر های گران قیمت مقایسه کنیم.

ظرفیت نهایی پرینتر سامسونگ مدل Xpress M2020 برای چاپ متن ها در طول یک ماه ۱۰۰۰ برگ می باشد.

این پرینتر ها از یک کارتریج با مشخصات MLT-D111S استفاده می کنند که توان و ظرفیت نهایی آن ۵۰۰ برگ می باشد.

البته همین ۵۰۰ برگ نیز ظرفیت اسمی کارتریج بوده و ظرفیت نهایی چاپ توسط این کارتریج با توجه به سطح کیفیت چاپ ارزیابی می شود.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ویرا پردازان پدیدار به شماره 88863060-021 تماس بگیرید.

 

موارد مشابه :

پرینترسامسونگsamsung M 3820nd

پرینتر چند کاره سامسونگ  Xpress M2070Fsamsung

پرینتر چهارکاره سامسونگ SAMSUNG Xpress M2070FW

پرینتر چهارکاره سامسونگ SAMSUNG Xpress M2070FW

پرینتر لیزری چند کاره سامسونگ SL-M3370FD

پرینترلیزری سامسونگ مدل Xpress M2020

پرینترلیزری سامسونگ SAMSUNG Xpress-M2020W