پرینتر صدور فیش بیکسلون مدل Bixolon SPP-R200 Mobile Printer

تصویر  پرینتر صدور فیش بیکسلون مدل Bixolon SPP-R200 Mobile Printer
مکانیزم چاپ حرارتی عرض چاپ 58 میلیمتز سرعت چاپ 80 میلیمتر در ثانیه درگاههای ارتباطی پورت USB پورت LAN سایر امکانات پشتیبانی از Bluetooth

42,000,000 ریال
پرداخت فوری

تولید کننده: بیکسلون
مزایا
با قابلیت چاپ بر روی لیبل و کاغذ
جهت استفاده از سیستم های بخش گرم شرکت ها
با قابلیت اتصال به انواع شبکه از USB , Bluetooth , LAN
میزان ضربه پذیری و مدت زمان حفظ شارز باتری بالای دستگاه
سازگاری کامل با دستگاههای هوشمند شامل آیفون,آیپد,ویندوز,آندروید
مناسب برای خدمات مشترکین,صدور قبض و فیش,صدور اتیکت قیمت در فروشگاههای زنجیره ای و..
 
 

فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200

دستگاه فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200، یک پرینتر کوچک با وزن سبک است که می توان آن را همراه خود حمل کرد. این دستگاه در مواردی که کاربر نیاز دارد به مکان های مختلف تردد کند، بسیار مفید واقع می شود. با استفاده از این دستگاه می توان در مدت زمان بسیار کوتاه، با سرعتی معادل 80 میلی متر در هر ثانیه، فیش یا فاکتور مورد نظر را چاپ نمود.

فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200 مجهز به یک باتری کوچک لیتیومی است که به طور متوسط می تواند تا 8 ساعت به طور مداوم کار کند. کارتخوان مغناطیسی به این دستگاه اجازه می دهد تا کارتهای اعتباری را در هنگام معاملات، پردازش کند و به این ترتیب، اعتماد خریداران کالا به این دستگاه ها افزایش می یابد.

 

امکانات و ویژگی های دستگاه فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200

طراحی منحصر به فرد فنی و تخصصی در تمام قسمت های دستگاه فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200 قابل مشاهده است. بدنه این پرینتر در برابر ضربه مقاوم است. لاستیک هایی که در قاب دستگاه قرار دارند از وارد شدن آسیب به آن جلوگیری می کنند. عرض این فیش پرینتر برابر با 5/79 میلی متر، طول آن برابر با 7/126 میلی متر و ارتفاع دستگاه برابر با 6/43 میلی متر می باشد. وزن فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200 در حالتی که رول کاغذ چاپ و باتری درون آن قرار داشته باشد برابر با 293 گرم تعیین شده است. وزن دستگاه به تنهایی برابر با 184 گرم و وزن آن با باتری و بدون رول کاغذ، 236 گرم است. 

یکی از قابلیت های فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200، کاهش زمان پردازش داده ها است؛ به واسطه طراحی یک CPU بسیار قوی (32 بیت) که برای این دستگاه فرآهم شده است، سرعت عملکرد آن افزایش یافته و امکان بهینه سازی نرم افزار را نیز مسیر ساخته است. این فیش پرینتر از حافظه فلش با ظرفیت 16 مگابیت و حافظه SDRAM با ظرفیت 64 مگابیت پشتیبانی می کند.

 

مشخصات فنی دستگاه فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200

کیفیت چاپ فیش یا فاکتور در فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200، برابر با 203 dpi است و از یک باتری لیتیومی تغذیه می کند. باتری این دستگاه با ولتاژ 4/7 ولت و جریان 1200 میلی آمپر ساعت کار می کند. یک صفحه نمایشگر مخصوص کنترل شارژ باتری در دستگاه تعبیه شده است که سطح شارژ باتری را با علامت رنگی نمایش می دهد.

چاپ فیش در دستگاه فیش پرینتر قابل حمل BIXOLON SPP-R200 با فناوری حرارتی انجام می شود. عرض رول کاغذ چاپ در این دستگاه در حدود 58 میلی متر و قطر آن برابر با 40 میلی متر است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ویرا پردازان پدیدار به شماره 88863060-021 تماس بگیرید.

پرینتر حرارتی بی سیم بیکسولون مدل Bixolon SRP-380  

پرینتر حرارتی بیسیم بیکسولون مدلBixolon SPP R318Bixolon SPP R318

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل Bixolon SRP 352 PLUS II

پرینتر حرارتی بیکسولون مدلBixolon SRP330 Thermal Labeller

پرینتر صدور فیش بیکسلون مدل Bixolon SPP-R200 Mobile Printer

پرینتر صدور فیش بیکسولون مدلBixolon SRP-F312

پرینتر حرارتی صدور فیش بیکسولون مدل Bixolon SRP-350 Plus III

پرینتر صدور فیش بیکسلون مدل Bixolon SPP-R200 Mobile Printer