بارکد خوان هانیول مدل Eclipse ۵۱۴۵

تصویر  بارکد خوان هانیول مدل Eclipse ۵۱۴۵
مشخصات فیزیکی ابعاد 51 * 169 * 63 میلیمتر وزن 100 گرم پایه مشخصات فنی نوع اتصال با سیم تکنولوژی خطی انواع بارکدهای قابل خواندن تک‌ بعدی درگاه (USB, RS232, Keyboard Wedge, IBM 468xx (RS485 سرعت اسکن 72 اسکن در ثانیه ضربه پذیری تا ارتفاع 150 سانتیمتر منبع نور لیزر مزایا و معایب مزایا دارای پایه نگهدارنده دارای تکنولوژی تصویربرداری ناحیه ای(area-imaging) طراحی شده برای تحمل 30 بار افتادن از فاصله 1.5 متری بر روی سطح بتن

4,450,000 ریال
پرداخت فوری

 

بارکد خوان با سیم هانیول Honeywell Eclipse 5145 Barcode Scanner

یکی دیگر از محصولات برند نام آشنای هانیول است. این دستگاه بارکد خوان به شما کمک می کند تا در اسکن بارکد های تک بعدی و ورود اطلاعات کالا و محصولات تان به سیستم انبارداری و یا فروشگاهی تان سرعت بیشتری داشته باشید. Honeywell Eclipse 5145 دارای قابلیت اسکن بارکد از طریق تکنولوژی اسکن لیزری است و می تواند بارکدهای خطی یا تک بعدی کالا را با سرعت 72 خط در ثانیه قرائت کند.
ظاهر ارگونومیک و طراحی زیبای این بارکد خوان آنرا نسبت به همرده های خود متمایز کرده است. وزن 100 گرمی بسیار کم و سبک آن به شما کمک می کند تا هنگام کار روزمره و استفاده دائم از این بارکد خوان دستتان دچار خستگی نشود. البته در کنار وزن پایین این محصول می توان به مقاومت بالای آن نیز اشاره کرد. این بارکد خوان در مقابل زمین خوردگی و افتادن از دست کاربر تا ارتفاع 1.5 متر مقاوم است و آسیبی نمی بیند. Eclipse 5145 به وسیله دو پورت USB و سریال به سیستم عامل مورد نظر متصل می گردد.

دستگاه بارکد خوان Honeywell Eclipse 5145 بصورت دستی استفاده می شود که از فناوری CodeGate بهره می برد و به کاربر اجازه می دهد تا با فشردن یک دکمه، اطلاعات با سرعت تمام به سیستم فروشگاهی یا انبارداری شما وارد شود. این تکنولوژی برای خواندن بارکد منو مناسب است. استفاده از تکنولوژی CodeSense باعث می شود که در صورت دیده شدن بارکد توسط لنز، حتی در حالت Sleep هم اطلاعات آن خوانده شود. استفاده از لنز CCD در این بارکد خوان باعث شده که بارکدهای عریض هم از چشم آن براحتی دور نماند.

استفاده از کابل قدرتمند قابل تعویض

نرم افزار قابل بروزرسانی

قابل اتصال به هر نوع صندوق فروشگاهی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ویرا پردازان پدیدار به شماره 88863060-021 تماس بگیرید.