بارکد خوان بیسیم آکسیوم مدل ۴۰۱۲

تصویر  بارکد خوان بیسیم آکسیوم مدل ۴۰۱۲
نوع اتصال بی سیم تکنولوژی نوری سرعت اسکن دارای سرعت اسکن 160 اسکن در ثانیه ظرفیت حافظه 1000 بارکد سایر قابلیت ها ارسال اطلاعات به صورت بی سیم با 20 متربرد مزایا و معایب مزایا قابلیت استفاده بی سیم از دستگاه قابلیت حمل مناسب ذخیره 1000 بارکد

4,700,000 ریال
پرداخت فوری

مشخصات فنی بارکد خوان بیسیم اکسیوم 4012

دستگاه بارکدخوان(اسکنر بارکد) یك دستگاه الکترونیکی برای خواندن بارکدهای چاپ شده است .بارکدخوان وسیله ای الکترونیکی است که با تابش پرتوهای فروسرخ به بارکد کالا، نوع و اطلاعات مربوط به آن را تشخیص می دهد.از این وسیله در فروشگاه ها، انبارها و... استفاده می شود.

مشخصات فنی بارکد خوان بیسیم اکسیوم 4012

 • نوع کارکرد: لیزری
 • دارای 20 متر برد بیسیم
 • قابلیت رکورد تا 1000 عدد بارکد در حافظه دستگاه
 • پشتیبانی از کلیه بارکد های تک بعدی از جمله GS1 Databar,PDF,MicroPDF
 • بارکد خوان وایرلس اکسیوم
 • اسکنر بیسیم
 • اسکنر وایرلس
 • ارسال اطلاعات به صورت بی سیم با 35 متر برد
 • حافظه داخلی 3000 رکورد بارکد
 • قابلیت شارژ دستگاه از طریق پورت USB
 • سرعت اسكن : 160 اسكن در ثانيه
 • ايده آل جهت به كارگيري در تمامي فروشگاه ها ، سوپرماركت ها و انبارها

 

بارکدخوان مدل AXIOM 4012

به عنوان یکی از انواع بارکدخوان کارآمد و باکیفیت که با استفاده از تکنولوژی مناسب در این زمینه تولید شده است و دارای استانداردهای لازم به لحاظ کارایی می باشد می توان بارکدخوان مدل AXIOM 4012 را نام برد. این بارکدخوان با داشتن ویژگی های مناسب و قیمت خوب توسط شرکت کیومیتا ارائه می گردد و دارای کیفیت لازم جهت استفاده طولانی مدت با دوام بالا می باشد.

این بارکدخوان از نوع بی سیم بوده و از این رو کار با آن بسیار راحت می باشد. از آنجایی که ارسال اطلاعات با استفاده از بارکدخوان مدل AXIOM 4012 به صورت بی سیم با برد 20 متر است به عنوان دستگاهی با کارایی مطلوب معرفی می گردد. بارکدخوان به عنوان یک وسیله الکترونیکی می تواند با استفاده از تابش پرتوهای فروسرخ به بارکد موجود روی کالا و خواندن اطلاعات موجود در آن نوع اطلاعات را تشخیص می دهد از این رو یک وسیله کاربردی در تمامی فروشگاه ها با کاربری متفاوت محسوب می شود.

این دستگاه بارکدخوان بی سیم قابلیت رکورد 1000 بارکد را در حافظه خود دارد از این رو با این حجم از ذخیره و نگهداری اطلاعات می توان از آن برای مدتی طولانی استفاده کرد و از مزایای آن بهره مند گردید.

 

مشخصات مناسب بارکدخوان مدل AXIOM 4012

بارکدخوان مدل AXIOM 4012 دارای سرعت اسکن بالا و مطلوب است و این مقدار به 200 اسکن در ثانیه می رسد از این رو سرعت بالا برای اسکن سبب صرفه جویی در زمان مورد استفاده از این دستگاه بارکدخوان بی سیم می شود.

این دستگاه بارکدخوان بی سیم برای استفاده در تمامی فروشگاه ها و سوپرمارکت ها یک وسیله بسیار ایده آل می باشد از این رو طرفداران زیادی دارد.

باطری بارکدخوان مدل AXIOM 4012 به صورت مداوم تا 5 ساعت قابلیت استفاده دارد و شارژ آن با استفاده از کابل USB به راحتی امکان پذیر است. شرکت ماشین های اداری کیومیتا انواع مناسبی از این دستگاه بارکدخوان بی سیم را با ویژگی ها و خصوصیات متمایز برای طرفداران این محصول پرکاربرد ارائه می نماید.

 

ویژگی های متمایز بارکدخوان مدل AXIOM 4012

این بارکدخوان بی سیم به وسیله سیستم اسکنر نوری کار می کند و جهت اسکن بارکدهای مخدوش شده و یا آسیب دیده همین طور بارکدهایی که بر روی سطوح براق چاپ شده اند کاربردی مطلوب دارد.

تکنولوژی مورد استفاده در این دستگاه از نوع لیزری و با سرعت متوسط خواندن عرضه می گردد. این بارکدخوان برای فروشگاه هایی که محدوده زیر 50 متر دارند به عنوان یک وسیله کاربردی قلمداد می شود و قیمتی مناسب نیز دارد از این رو یک وسیله ایده آل برای فروشگاه های کوچک با مساحت کم می باشد.

این دستگاه می تواند از کلیه بارکدهای تک بعدی پشتیبانی کند و حافظه داخلی آن برای رکورد در حدود 3000 بارکد می باشد.

قابلیت کار با بارکدخوان مدل AXIOM 4012 به صورت آنلاین سبب شده که به عنوان یک دستگاه مناسب در همه مکان ها قلمداد شود و با ابعاد مطلوب و وزن مناسب جابجایی و کار با آن ساده است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ویرا پردازان پدیدار به شماره 88863060-021 تماس بگیرید.