اسکنر کداک Kodak Station 730EX

تصویر  اسکنر کداک Kodak Station 730EX
اسکنر کداک 730EX نوع اسکنر: فیدردار حداکثر رزولوشن: 600 dpi حداکثر سایز کاغذ: A4 سرعت اسکن رنگی: 70 برگ/ 140 تصویر در دقیقه

00 ریال
پرداخت فوری

تولید کننده: کداک

معرفی اسکنر کداک 730EX

اسکنر کداک مدل 730EX از نوع اسکنر فیدردار A4 که دارای پیشرفته ترین تکنولوژی تصویربرداری CCD (دو دوربین نامتقارن) است. اسکنر کداک 730ex اولین و تنها اسکنری است که قابلیت اضافه نمودن پیام های صوتی به فایل تصاویر اسناد اسکن شده را دارا می باشد.قیمت اسکنر کداک مدل Kodak 730EX در مقایسه با امکاناتی که دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد که قابلیت اتصال به شبکه را داراست.

در ادامه به معرفی اسکنر کداک Kodak 730EX به کارایی این اسکنر رومیزی می پردازیم، این دستگاه با وزن مناسب 10.5 کیلوگرم می تواند به راحتی در هر محیط اداری جهت امور بایگانی مورد استفاده قرار بگیرد. مجهز به تشخیص اسناد دو یا چندتایی از طریق امواج فراصوتی (Ultrasonic) است. از کالاهای مرتبط با آن اسکنر کداک Kodak i2620 و اسکنر کداک Kodak i2420 به شمار می رود. 

معرفی اسکنر کداک 730EX

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Kodak 730EX

اسکنر Kodak 730EX قابلیت اسکن دورو و ADF را دارد و همچنین کارت های شناسایی، بانکی و برجسته حداکثر تا ضخامت 1.25 میلی متر را می تواند اسکن نماید. اسکنر کداک 730EX امکان فایل خروجی سیاه و سفید و رنگی سند با یک بار اسکن را ارائه می دهد که می تواند انواع بارکد و QR کد را تشخیص دهد و بخواند. ایندستگاه اسکنر از سرعت بالای 70 برگ در دقیقه و 140 برگ دورو برای اسکن رنگی و سیاه و سفید برخوردار است.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کداک Kodak 730EX قابل ذکر است که قابلیت تکنولوژی کشش و حمل سند (Superflut) با دو خروجی سند از پشت و بالا دارد. همچنین این اسکنر دارای سیستم پردازش تصویری Perfect Page است. اسکنر Kodak Scan Station 730EX در نوع اسکن های فیدردار با داشتن 100تا

600 dpi می تواند تصاویر با کبفیت بالا را ارائه دهد.

قابلیت ها

اولین و تنها اسکنر با قابلیت اضافه نمودن پیامهای صوتی به فایل تصاویر اسناد اسکن اشده

دارای پیشرفته ترین تکنولوژی تصویر برداری CCD ( دو دوربین نامتقارن)

دارای پیشرفته ترین تکنولوژی کشش و حمل سند(Super Flat)

تشخیص اسناد دو یا چندتایی از طریق امواج فراصوتی (Ultrasonic)

دارای سیستم پردازش تصویریPerfect Page

دارای کامپیوتر داخلی با قابلیت برنامه ریزی و یا نصب هر برنامه دلخواه نظیر نرم افزار اتوماسیون

قابلیت ارسال همزمان سند اسکن شده برای چاپ، ایمیل، فکس، فلش مموری و به اشتراک گذاشتن در شبکه

قابلیت اسکن سند و ارسال به صورت فایل، ایمیل و کپی توسط چاپگر

قابلیت اسکن کارت های شناسایی، بانکی و برجسته تا ضخامت 1.25 میلی متر

دارای قابلیت اتصال به شبکه

قابلیت ارایه فایل خروجی سیاه و سفید و رنگی سند با یک بار اسکن

دارای قابلیت اسکن اسناد با طول بلند تا 863 میلی متر

 

اسکنر کداک Kodak Station 730EX

 

در پایان باید بگوییم که اگر به دنبال اسکنری قدرتمند با قابلیت ADF هستید ما به شما اسکنر کداک Kodak 730EX را پیشنهاد می کنیم که حجم اسکن روزانه آن 6000 برگ است. اسکنر a4 رنگی کداک با داشتن پورت مناسب USB & LAN این امکان را به کاربر میدهد که عملیات اسکن را با چند سیستم همزمان از طریق پورت lan  انجام دهد و مورد استفاده قرار بگیرد. جهت دانلود درایور اسکنرi3300 کداک می توانید به بالای صفحه مراجعه نمایید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ویرا پردازان پدیدار به شماره 88863060-021 تماس بگیرید.