اسکنر ای ویژن Avision Miwand 2L

تصویر  اسکنر ای ویژن Avision Miwand 2L
اسکنر ای ویژن میوان 2L نوع اسکنر: دستی حداکثر رزولوشن: تا 900 dpi حداکثر سایز کاغذ: A4 سرعت اسکن رنگی: 1.6 برگ در ثانیه سرعت اسکن سیاه و سفید: 0.6 برگ در ثانیه

00 ریال
پرداخت فوری

اسکنر ای ویژن Miwand 2L از سری اسکنرهای دستی قرار دارد که از تکنولوژی اسکن CIS بهره برده است. این دستگاه اسکنر قابلیت اسکن دورو و شبکه بی سیم را ندارد ولی مجهز به صفحه نمایش از نوع LCD رنگی می باشد که به راحتی می توانید اطلاعات را بر روی آن مشاهده نمایید.

در ادامه به معرفی اسکنر ای ویژن Miwand 2L می پردازیم، دستگاه اسکنر قابل حمل ای ویژن برای امور خانگی و اداری مناسب می باشد که از رزولوشن اپتیکال اسکن به میزان تا 900 dpi برخوردار است.

معرفی اسکنر Avision Miwand 2L

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Avision Miwand 2L 

اسکنر Avision 2L قابل حمل، کم حجم و سکب وزن در ابعاد 69x322x57 میلی متر و وزن 0.663 کیلوگرم طراحی شده است. این  دستگاه اسکنر قابلیت تشخیص متن OCR  را دارد که به وسیله ی اتصال به کامپیوتر از طریق پورت USB می توان از این ویژگی استفاده کرد. 

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Avision Miwand 2L این است که علاوه بر درگاه USB دارای درگاه SD Card نیز می باشد. در کل اسکنر ای ویژن مدل Miwand 2L طراحی مدرن و کیفیت بسیار عالی دارد.

 

اسکنر ای ویژن Avision Miwand 2L

 

از دیگر مزایای اسکنر ای ویژن Avision Miwand 2L دارای فرمت خروجی اسکن PDF و JPEG است و همچنین قابلیت اسکن 400 برگ به ازای هر بار شارژ باتری آن را دارد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ویرا پردازان پدیدار به شماره 88863060-021 تماس بگیرید.